better space
for your
life

Tworzymy przestrzenie
dla Twojego lepszego życia

Odkryj nowy pierwiastek
Twojego życia

Znajdź swoje mieszkanie
lub apartament inwestycyjny

Wyczyść wszystkie filtry
Zaawansowane wyszukiwanie
×
Miasto Żory
Os. Korfantego
Os. Sikorskiego
×
Miasto Katowice
Podlesie
×
Miasto Gliwice
Szobiszowice
×
Miasto Mikołów

Kluczowe korzyści dla naszych Klientów

Wdrażamy pakiety eko

Budujemy zielone miejsca na ziemi. Nasze inwestycje nacechowane są licznymi rozwiązaniami, które pozytywnie wpływają na środowisko jak również koszty zużywanej energii.

Stawiamy na przemyślane rozwiązania

Oferowane przez nas mieszkania i domy są dobrze przemyślane. Zarówno pod względem wyposażenia jak i układów mieszkań staramy się wyróżniać na tle konkurencji, budując miejsca, w których żyje się bezpiecznie i komfortowo.

Jesteśmy wiarygodnym Deweloperem

Ukończyliśmy realizację kilkuset mieszkań w przeciągu 5 lat działania przedsiębiorstwa. Prowadzimy działalność odpowiedzialnie, w uczciwy sposób podchodząc do każdego z działań.

Doskonałe sąsiedztwo, dzięki 5000 +

Prowadzimy program promocyjny, który pozwala zaoszczędzić przy zakupie nowego mieszkania, jednocześnie zyskując wspaniałego sąsiada!

Standard wykończenia

Nasze realizacje cechują się dobrym standardem wykończenia. Uważamy, że najlepszą wizytówką, są nasze własne inwestycje. Przykładamy dużą wagę do jakości, estetyki i trwałości realizowanych przedsięwzięć.

Przyjemność spełniania marzeń

Zakup mieszkania z Blockhaus. jest niezwykle prosty!

Począwszy od pomocy przy wyborze wymarzonego mieszkania, poprzez wsparcie w uzyskaniu kredytu, aż po obsługę gwarancyjną.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w każdym czasie procesu zakupowego i posprzedażowego. Zawsze by pomóc.

Dedykowany Opiekun inwestycji

Do Państwa dyspozycji zapewniamy dedykowanych Opiekunów naszych Inwestycji. Są oni odpowiedzialni za przedstawienie oferty, pomoc przy wyborze idealnego mieszkania oraz przeprowadzenie przez cały proces sprzedaży lokalu.

Pozostaną z Państwem aż do momentu odbioru lokalu i przekazania kluczy do wybranego, wymarzonego mieszkania. Pomogą również w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów.

Wsparcie w uzyskaniu finansowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi Agencjami Pośrednictwa Kredytowego.

W ramach naszego wsparcia w procesie zakupowym, organizujemy spotkania z Doradcami Kredytowymi, wyręczamy Klientów w przygotowywaniu niektórych formalności oraz współpracujemy dla możliwie najwyższej satysfakcji Nabywcy z obsługi tego procesu.

Przejrzystość współpracy

Współpracujemy w sposób przejrzysty. Zawieramy umowy rezerwacyjne, które nie są obarczone zaliczkami bądź zadatkami. W przypadku Klientów kredytowych, umowy deweloperskie podpisujemy wyłącznie po uzyskaniu decyzji o przyznaniu kredytu.

Staramy się zrozumieć sytuację każdego z naszych Klientów, dlatego zasady współpracy są jasne w trakcie całego procesu zakupowego. Nie nakładamy kar w przypadku rozwiązania umowy, oraz reagujemy na ewentualne potrzeby Klientów, które wykraczają poza umowne zapisy.

Własny serwis oraz wykonawstwo

Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za produkt, który oferujemy naszym Klientom. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą wszystkich oferowanych przez nas inwestycji, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad wykonaniem każdego z etapów prac.

Dedykowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny stanowi wsparcie naszych Klientów w przypadku wystąpienia ewentualnej usterki, bądź uszkodzenia. W ramach gwarancji by Blockhaus. mogą liczyć Państwo na profesjonalną obsługę oraz sprawne rozwiązywanie roszczeń.

Poznaj Blockhaus. bliżej

Tworzymy przestrzeniedla Twojego lepszego życia.

Blockhaus. jest rodzinną firmą budowlano-inwestycyjną, działającą w różnych sektorach branży budowlanej oraz deweloperskiej. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach nieruchomości: mieszkaniowym, usługowym oraz biurowym.

Dotychczas dostarczyliśmy na rynek ponad 440 lokali mieszkalnych, w których zamieszka ok. 1,1 tys osób. Jesteśmy obecni w największych i najprężniej rozwijających się miastach aglomeracji Śląskiej. Aktualnie realizujemy, bądź zrealizowaliśmy 9 przedsięwzięć budowlanych.

better spacefor yourlife

To jest nasz znak jakości. Obietnica, którą składamy każdemu z naszych Klientów, oraz cel, do którego dążymy każdego dnia.