Generale Wykonawstwo Inwestycji

Jako Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych realizujemy kompleksowo projekty mieszkaniowe, usługowe oraz usługowo-mieszkaniowe. Budujemy przy zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz materiałów budowlanych.
Cechujemy się odpowiedzialnością oraz bezpieczeństwem przy realizacji prac.

Zakres naszych usług pozwala Inwestorom na realizacje projektów od powzięcia pomysłu, poprzez kompleksową realizację i doradztwo, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Świadczone przez nas usługi to:

  • projektowanie,
  • optymalizacja założeń projektowych oraz dobór technologii robót z uwzględnieniem aspektów kosztowych,
  • generalne wykonawstwo inwestycji kubaturowych,
  • doradztwo w zakresie prowadzonych robót,
  • obsługa gwarancyjna oraz serwisowa.

Architektura budynków została zaprojektowana z myślą o maksymalnym otwarciu na wszechobecną zieleń. Budynki posiadają całkowicie przeszkloną ścianę szczytową od strony ogrodu z widokiem na młody lasek.

Jednocześnie układ domu zaprojektowany został w sposób pozwalający na komfortowe życie dla 4/6 osobowej rodziny. Na parterze budynku znajduje się przestronny, otwarty salon z antresolą, aneks kuchenny oraz jadalnia a także WC i wydzielona pralnia. Ponadto na parterze znajduje się sypialnia główna z prywatną garderobą oraz łazienką mieszczącą zarówno wannę jak i prysznic.

Piętro budynku stanowi dwie sypialnie dla mniejszych domowników. Znajduje się tam również druga łazienka oraz przestrzeń z możliwością aranżacji miejsca do pracy z niesamowitym widokiem na ogród.

Kameralne oraz zamknięte osiedle 6 mieszkań w zabudowie szeregowej w samym sercu dzielnicy Podlesie.
Naszym priorytetem przy planowaniu tej inwestycji było zapewnienie przyszłym mieszkańcom spokojnej strefy do życia z jednoczesnym, łatwym dostępem do wszystkich korzyści, które niesie za sobą okolica.

Przestronny oraz komfortowy układ pomieszczeń, duże przeszklenia pionowe oraz okna dachowe pozwalające na dopływ naturalnego światła słonecznego, nowoczesna elewacja budynków, oraz energooszczędne rozwiązania sprawiają że osiedle Przebiśniegów jest idealnym miejscem do życia dla każdego ceniącego sobie komfort i spokój.