Warto dołączyć do Blockhaus.

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną, którą tworzą ludzie ambitni i pełni życia.
Chcemy tworzyć Zespół osób, które łączą wspólne cele i wartości a przed wszystkim chęć ciągłego rozwoju i powiększaniu możliwości.

Głównym filarem naszych działań są ludzie.

Wierzymy, że za sukcesem każdej firmy stoją osiągnięcia każdego pracownika z osobna. To właśnie nasz zespół kierując się otwartością, wiarygodnością oraz odpowiedzialnością tworzy naszą wizję jakości, którą staramy się przekazać w formie oferowanych przez nas usług i mieszkań.

Powiększaj możliwości razem z nami

Dołączając do Zespołu dla którego jesteś ważny Ty i Twoje wartości budujesz z nami Rodzinę Blockhaus. Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową traktować firmę, w której pracujesz jako część samego siebie - aplikuj do nas.

Z uwagą słuchamy naszych pracowników, wspieramy oraz motywujemy do ciągłego rozwoju. Pamiętamy, że najważniejszą inwestycją są ludzie i że to oni Tworzą naszą firmę

We ♥ Blockhaus.

Postaw na zgrany zespół i wspólne cele

Poznaj proces rekrutacji

Etap 1 Aplikacja
Etap 2 Analiza CV
Etap 3 Porozmawiajmy
Etap 4 Spotkajmy się
Etap 5 Sprawdź siebie
Etap 6 Witaj w zespole
1.
Aplikacja

Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy?

Postaw pierwszy krok na drodze do kariery w Blockhaus.
– wypełnij oraz prześlij do nas formularz aplikacyjny wraz ze swoim CV.

2.
Analiza CV

Nasz dział kadrowy, w krótkim czasie przeanalizuje otrzymane od Ciebie informacje.

Twoje dokumenty zostaną sprawdzone pod kątem zgodności z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu na dane stanowisko.

3.
Porozmawiajmy

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i oczekiwania wobec miejsca pracy oraz pracodawcy.

4.
Spotkajmy się

Doprecyzujmy szczegóły, w cztery oczy.

Jeśli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania, a Twoje cele zawodowe okażą się zbieżne z naszymi, możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie.

Podczas jego trwania uszczegółowimy warunki współpracy, poznasz również swojego potencjalnego przełożonego. To ostatni krok przed nową Twoją nową drogą zawodową.

5.
Sprawdź siebie

W zależności od Twojego udokumentowanego doświadczenia, oraz kwalifikacji.

Jeśli stanowisko, które obierasz wymagać będzie od Ciebie potwierdzenia swoich kwalifikacji jeszcze przed rozpoczęciem pracy, możemy poprosić Cię o poświęcenie nam odrobinę więcej czasu przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu
– wywiad z Zespołem, test wiedzy w formie praktycznej czy dodatkowa rozmowa pozwolą nam upewnić się że jesteś odpowiednim Kandydatem na obrane stanowisko.

6.
Witaj w zespole

Po zakończeniu rekrutacji informujemy kandydatów o naszej decyzji.

Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie gdzie przedstawimy wszystkie warunki zatrudnienia, podpiszemy Umowę oraz poznamy z pozostałą częścią zespołu.

Witamy w Blockhaus.!

Nowa droga rozwoju z Blockhaus. - wybierz swoją razem z nami.

Kadra biurowa

Kadra Biurowa to w zależności od obranego stanowiska praca zarówno w siedzibie naszej firmy, jak również w biurach terenowych.

Poszukujemy osób młodych oraz ambitnych, które stanowić będą wsparcie dla Zarządu firmy, jak również kadry Kierowniczej oraz działu Obsługi Klienta.

Jeśli czujesz się dobrze przy obsłudze programów kosztorysowych, księgowych, czy pakietu Office. Jesteś sumienną oraz odpowiedzialną osobą - być może to właśnie Ciebie szukamy!

Blockhaus. pomaga rozwijać się zarówno osobą doświadczonym, jak również tym stawiającym pierwsze kroki w branży budowlanej.

Stawiamy na młody ambitny i zgrany Zespół. Dołącz do nas i zostań na dłużej!