Warto dołączyć do Blockhaus.

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną, którą tworzą ludzie ambitni i pełni życia.
Chcemy tworzyć Zespół osób, które łączą wspólne cele i wartości a przed wszystkim chęć ciągłego rozwoju i powiększaniu możliwości.

Głównym filarem naszych działań są ludzie.

Wierzymy, że za sukcesem każdej firmy stoją osiągnięcia każdego pracownika z osobna. To właśnie nasz zespół kierując się otwartością, wiarygodnością oraz odpowiedzialnością tworzy naszą wizję jakości, którą staramy się przekazać w formie oferowanych przez nas usług i mieszkań.

Powiększaj możliwości razem z nami

Dołączając do Zespołu dla którego jesteś ważny Ty i Twoje wartości budujesz z nami Rodzinę Blockhaus. Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową traktować firmę, w której pracujesz jako część samego siebie - aplikuj do nas.

Z uwagą słuchamy naszych pracowników, wspieramy oraz motywujemy do ciągłego rozwoju. Pamiętamy, że najważniejszą inwestycją są ludzie i że to oni Tworzą naszą firmę

We ♥ Blockhaus.

Postaw na zgrany zespół i wspólne cele

Poznaj proces rekrutacji

Etap 1 Aplikacja
Etap 2 Analiza CV
Etap 3 Porozmawiajmy
Etap 4 Spotkajmy się
Etap 5 Sprawdź siebie
Etap 6 Witaj w zespole
1.
Aplikacja

Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy?

Postaw pierwszy krok na drodze do kariery w Blockhaus.
– wypełnij oraz prześlij do nas formularz aplikacyjny wraz ze swoim CV.

2.
Analiza CV

Nasz dział kadrowy, w krótkim czasie przeanalizuje otrzymane od Ciebie informacje.

Twoje dokumenty zostaną sprawdzone pod kątem zgodności z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu na dane stanowisko.

3.
Porozmawiajmy

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i oczekiwania wobec miejsca pracy oraz pracodawcy.

4.
Spotkajmy się

Doprecyzujmy szczegóły, w cztery oczy.

Jeśli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania, a Twoje cele zawodowe okażą się zbieżne z naszymi, możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie.

Podczas jego trwania uszczegółowimy warunki współpracy, poznasz również swojego potencjalnego przełożonego. To ostatni krok przed nową Twoją nową drogą zawodową.

5.
Sprawdź siebie

W zależności od Twojego udokumentowanego doświadczenia, oraz kwalifikacji.

Jeśli stanowisko, które obierasz wymagać będzie od Ciebie potwierdzenia swoich kwalifikacji jeszcze przed rozpoczęciem pracy, możemy poprosić Cię o poświęcenie nam odrobinę więcej czasu przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu
– wywiad z Zespołem, test wiedzy w formie praktycznej czy dodatkowa rozmowa pozwolą nam upewnić się że jesteś odpowiednim Kandydatem na obrane stanowisko.

6.
Witaj w zespole

Po zakończeniu rekrutacji informujemy kandydatów o naszej decyzji.

Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie gdzie przedstawimy wszystkie warunki zatrudnienia, podpiszemy Umowę oraz poznamy z pozostałą częścią zespołu.

Witamy w Blockhaus.!

Nowa droga rozwoju z Blockhaus. - wybierz swoją razem z nami.

Dział Sprzedaży oraz Obsługa Klienta

Dział Sprzedaży oraz Obsługa Klienta to miejsce, w którym stawiamy na rzetelność, wiarygodność oraz odpowiedzialność Pracowników.

Poszukujemy osób kontaktowych oraz słownych - jeśli dobrze czujesz się w kontaktach międzyludzkich to dobrze trafiłeś!

Codziennym obowiązkiem osób zajmujących stanowiska w/w działu jest wysokiej jakości obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów. To bardzo ważne by nasi Klienci czuli się dobrze, na każdym etapie współpracy!

Blockhaus. działa w sposób, w który sami chcielibyśmy być traktowani jako Klienci bądź Inwestorzy.

- Jeśli sądzisz, że to zdanie może opisywać również Twoją osobę, to z pewnością znajdzie się dla Ciebie miejsce w naszym Zespole.

Aplikuj już dzisiaj za pomocą formularza Dział Sprzedaży oraz Obsługa Klienta

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Blockhaus Sp. z o.o. z siedzibą w 43-170 Łaziska Górne, przy ul. Jaworowej 21 (pracodawca oraz administrator danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie przez pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wyrażasz również zgodę abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, a także zgadzasz się na przetwarzanie przez Blockhaus Sp. z o.o. z siedzibą w 43-170 Łaziska Górne, przy ul. Jaworowej 21 danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

W każdym momencie wyrażoną zgodę możesz cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem corp@blockhaus.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Pozostałe dane osobowe (np. wizerunkowe) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony przed roszczeniami jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub innymi organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcą usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz skontaktować się z nami pod adresem e-mail: corp@blockhaus.com.pl.