Warto dołączyć do Blockhaus.

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną, którą tworzą ludzie ambitni i pełni życia.
Chcemy tworzyć Zespół osób, które łączą wspólne cele i wartości a przed wszystkim chęć ciągłego rozwoju i powiększaniu możliwości.

Głównym filarem naszych działań są ludzie.

Wierzymy, że za sukcesem każdej firmy stoją osiągnięcia każdego pracownika z osobna. To właśnie nasz zespół kierując się otwartością, wiarygodnością oraz odpowiedzialnością tworzy naszą wizję jakości, którą staramy się przekazać w formie oferowanych przez nas usług i mieszkań.

Powiększaj możliwości razem z nami

Dołączając do Zespołu dla którego jesteś ważny Ty i Twoje wartości budujesz z nami Rodzinę Blockhaus. Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową traktować firmę, w której pracujesz jako część samego siebie - aplikuj do nas.

Z uwagą słuchamy naszych pracowników, wspieramy oraz motywujemy do ciągłego rozwoju. Pamiętamy, że najważniejszą inwestycją są ludzie i że to oni Tworzą naszą firmę

We ♥ Blockhaus.

Postaw na zgrany zespół i wspólne cele

Poznaj proces rekrutacji

Etap 1 Aplikacja
Etap 2 Analiza CV
Etap 3 Porozmawiajmy
Etap 4 Spotkajmy się
Etap 5 Sprawdź siebie
Etap 6 Witaj w zespole
1.
Aplikacja

Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy?

Postaw pierwszy krok na drodze do kariery w Blockhaus.
– wypełnij oraz prześlij do nas formularz aplikacyjny wraz ze swoim CV.

2.
Analiza CV

Nasz dział kadrowy, w krótkim czasie przeanalizuje otrzymane od Ciebie informacje.

Twoje dokumenty zostaną sprawdzone pod kątem zgodności z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu na dane stanowisko.

3.
Porozmawiajmy

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i oczekiwania wobec miejsca pracy oraz pracodawcy.

4.
Spotkajmy się

Doprecyzujmy szczegóły, w cztery oczy.

Jeśli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania, a Twoje cele zawodowe okażą się zbieżne z naszymi, możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie.

Podczas jego trwania uszczegółowimy warunki współpracy, poznasz również swojego potencjalnego przełożonego. To ostatni krok przed nową Twoją nową drogą zawodową.

5.
Sprawdź siebie

W zależności od Twojego udokumentowanego doświadczenia, oraz kwalifikacji.

Jeśli stanowisko, które obierasz wymagać będzie od Ciebie potwierdzenia swoich kwalifikacji jeszcze przed rozpoczęciem pracy, możemy poprosić Cię o poświęcenie nam odrobinę więcej czasu przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu
– wywiad z Zespołem, test wiedzy w formie praktycznej czy dodatkowa rozmowa pozwolą nam upewnić się że jesteś odpowiednim Kandydatem na obrane stanowisko.

6.
Witaj w zespole

Po zakończeniu rekrutacji informujemy kandydatów o naszej decyzji.

Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie gdzie przedstawimy wszystkie warunki zatrudnienia, podpiszemy Umowę oraz poznamy z pozostałą częścią zespołu.

Witamy w Blockhaus.!