15.07.2021 r.

Rozpoczynamy realizację etapu II Zielonej Doliny dla TDJ

Rozpoczynamy realizację drugiego już etapu inwestycji pt. „Zielona Dolina” w Zabrzu.

Jako Generalny Wykonawca wybrany przez @TDJ odpowiedzialni będziemy za budowę czterech budynków wielorodzinnych liczących łącznie 124 mieszkania. Projekt, który powstanie przy ul. Bocianów oraz Bażantów wyłoniony został na podstawie konkursu, który deweloper zorganizował i rozstrzygnął we współpracy z prezydent miasta, Małgorzatą Mańką-Szulik oraz przedstawicielami zabrzańskiego magistratu.

Całość inwestycji wyróżniać będzie dobry standard, który zapewniają wysokiej jakości materiały i przemyślane rozwiązania funkcjonalne. Budynki wyposażone zostaną w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców zostały zaplanowane również komórki lokatorskie zlokalizowane na parterach budynków oraz ogólnodostępna strefa parkingowa. Wszystkie mieszkania posiadać będą ogrzewanie podłogowe, z kolei w wybranych lokalach zostaną przygotowane instalacje do montażu klimatyzacji, a w ich standardzie znajdzie się również pakiet Inteligentnego Domu Fibaro.

W pierwszym etapie @Blockhaus. zrealizował cztery czterokondygnacyjne budynki, w których łącznie znalazły się 104 mieszkania i sześć lokali usługowych.
Ukończenie realizacji drugiego etapu planowane jest w IV kwartale 2022 roku.